TYPOVÉ DOMY

Pro lepší představu o nabízených domech, jejich velikostech a cenách jsme pro vás vytvořili šest základních typových variant.

Jedná se o rodinné domy s nízkými provozními náklady, které jsou již ve své základní variantě velmi slušně a kvalitně vybavené. Za zmínku stojí například použití kvalitních izolací ISOVER, deskových systémů RIGISTABIL, plastových oken VEKA PERFECTLINE či použití interiérových zařizovacích předmětů od výrobců VLTAVÍN, BALTERIO apod. Veškeré stavební materiály jsou od ověřených dodavatelů, které mají pevnou a dlouholetou působnost na trhu.

Domy nabízíme ve variantě „k dokončení“, která obnáší kompletně hotový exteriér a na Vás jsou jen dokončovací interierové práce a „na klíč“. Všechny ceny jsou vždy uvedené již se základovou deskou.

Každou variantu je možné libovolně upravit dle Vašich představ a nastavit dispozice domu tak, aby vyhovovaly Vašim požadavkům na bydlení.

Pokud máte vlastní představu o rodinném domě, jsme schopni Vám ji zrealizovat. Společně vytvoříme dispoziční řešení a vzhled domu a poté již zadáme ke zpracování.

Nabízíme kompletní servis při výstavbě rodinného domu.

V případě zájmu o přesnější informace k dodávce domu „na klíč“ nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: info@s-stavby.cz

Kliknutím vyberete variantu domu

VARIANTA A

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 10 x 7,5m. Kategorie domu je 3+kk s odděleným WC. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st. Tento dům je zajímavý svou cenou a nízkými provozními náklady vytápěné plochy.

od 1.950.000,– Kč

VARIANTA B

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 12 x 8m. Kategorie domu je 4+kk. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st, kde se nabízí prostorná půda. Pro svůj poměr mezi cenou, velikostí a výší provozních nákladů, se jedná o nejoblíbenější typovou variantu z naší nabídky.

od 2.300.000,– Kč

VARIANTA C

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 14 x 9m. Kategorie domu je 4+kk. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st., kde se nabízí velmi prostorná půda. Vzdušný a svými rozměry příjemný bungalov, který pro svoji velikost dovoluje různé kombinace dispozičních prostor.

od 2.750.000,– Kč

VARIANTA D

Jedná se o moderní dvoupodlažní dům s pultovou střechou o rozměrech 10 x 7m. Interiér domu je svou dispozicí zajímavý a jeho řešení je jednoduché, čímž nabízí vzdušné a stylové bydlení. Jeho velikost je dostačující pro 4 člennou rodinu, přičemž pořizovací cena je u tohoto typu domu velmi příjemná.

od 2.730.000,– Kč

VARIANTA E

Jedná se o dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysným tvarem o rozměrech 9,8 x 7,75m. Kategorie domu je 5+kk s využitím pokoje v přízemí jako pracovny či pokoje pro hosty. Střecha je sedlového typu se sklonem 40st. Útulný a praktický dům pro 4 až 5ti člennou rodinu.

od 2.900.000,– Kč

VARIANTA F

Jedná se o dvoupodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 10 x 8,5m. Kategorie domu je 4+1. Střecha je sedlového typu se sklonem 40st. Dům je prostorný a ekonomicky nenáročný. Obývací pokoj je oddělený od kuchyně s jídelnou. Zde se nabízí další varianty uspořádání obytného prostoru v přízemí, kde je možné zrušením pracovny, sloučit kuchyň s obývacím pokojem či v místě vytvořit terasu.

od 3.200.000,– Kč